Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar

Renk

Beden

Tesettür Tunik

Tesettür Tunik

Tesettür tunik, tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarındandır. Çok hızlı bir şekilde gelişmeye devam eden tesettür modası, farklı stilde ve şıklıktaki kıyafetlerin ön plana çıkmasını sağlıyor. Gündelik kullanım için vazgeçilmez olan tunik modelleri de bu kıyafetler arasında yer alıyor. Eşsiz tasarımları ve farklı renk seçenekleriyle bütün tesettürlü kadınların gönülden büyük bir tutku ile bağlı oldukları tesettür tunik modelleri bütün kıyafetler ile dengeli ve şık kombinler yapabileceğiniz tunik modelleri oluyor.Yaz ve kış aylarına uygun olan tunikler, aynı zamanda mevsimlik kullanıma sahip olabilecek şekilde de tasarlanıyor.

Sıra dışı bir duruşa sahip olan tunikler özellikle son yıllarda pek çok kişinin dikkatini çekiyor. Tesettür giyimli kadınların vazgeçilmez parçaları arasında yer alan tunikler, farklı elbiseler ve aksesuarlar ile eşsiz kombinler oluşturabilmenizi sağlıyor. İnce ypaıya sahip olan ve rahatlığı ile ön plana çıkan tesettür tunikler, stil sahibi kadınların bütün kıyafetleri ile özgürce kombinler oluşturabileceği tunikler olarak tasarlanıyor.Tunik boyutlarına uygun olan farklı tayt, kumaş pantolon ve kot pantolonları büyük bir denge içerisinde bir arada kullanabilirsiniz.

Tesettür tunik modelleri ile giyebileceğiniz pantolonlar sayesinde şık ve zarif bir duruş elde edebilirsiniz. Vücudunuza tam oturan bir kumaş pantolon ile de ortaya çıkartabileceğiniz bu stiller sayesinde bütün bakışların stilinize çevrilmesini sağlayabilirsiniz.Stiliniz ve yaşam tarzınız ile uyumlu olabilecek olan pek çok farklı tesettür tunik modeli tasarlanıyor. Bu modeller arasından seçim yapacağınız zaman sadece vücut ölçülerinizi değil, diğer kullanacağınız kıyafetleri ve aksesuarları da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan tesettür tunikler ile şık kombinler oluşturmak istiyorsanız, siyah ve beyaz gibi zıt renklerin uyumundan da yararlanabilirsiniz. Etek modelleri ile de şık stiller yaratabileceğiniz tunikler için en uygun etek modelleri ise genellikle uzun yırtmaçlı etekler oluyor.

Birbirinden özgün tasarımlar eşliğinde sizlere sunduğumuz tesettür tunik modellerine göz atarak kendi stilinizi ön plana çıkartabileceğiniz ve şıklığınızı dışarıya yansıtabileceğiniz tunik modellerine sahip olabilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda bakışların şık stilinize çevrilmesini istiyorsanız ve dış görünümüze büyük bir özen gösteriyorsanız kendinize uygun tunikleri seçmeye başlayabilirsiniz.